Спільний виїзд директора КНП "Рокитнянський Центр ПМСД" та начальника Рокитнянського відділу Білоцерківської філії Київського ОЦЗ

Дата: 17.05.2023 14:20

Фото без опису17 травня 2023 року відбувся спільний виїзд директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксани Ярої та начальника Рокитнянського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятостіі Лариси Глюзи до амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Телешівка.

Під час виїзду оглянуто об'єм виконаних робіт, які проводяться працівниками, які залучені до суспільно-корисних робіт.

Так тримати! Роботи продовжуються.