ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 13.05.2023 16:00

Дорогі жінки, любі наші матері!

Вітаємо вас з прекрасним весняним святом – Днем матері!

Цей день – це ще один привід подякувати мамі за любов, турботу і підтримку і сказати їй про те, що вона – найрідніша та найдорожча людина.

Дякуємо вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваше терпіння і витримку.

У цей важкий час для українського народу, коли кожне материнське серце розривається від болю, коли кожне материнське серце здригається від вибухів, коли кожне материнське серце чекає сина чи доньку з війни, лише щира молитва дає сили продовжувати нашу боротьбу з ворогом та вселяє віру у Перемогу!

Усім вам, наші  дорогі  мами, турботливі  бабусі, кохані дружини бажаємо міцного здоров’я! Будьте завжди усміхнені, сповнені невичерпної сили духу, життєвої енергії та наснаги! Тепла та затишку вам, злагоди і душевного спокою! Нехай Пресвята Богородиця зішле на вас своє благословення і захистить всіх українських дітей, всі українські родини та Україну! Зі святом, дорогі матері!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради