Відбулось засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології
11 травня 2023 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
На порядку денному постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, що відносяться до її компетенції, серед яких: про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту (право розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм) з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; про розгляд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та транспорту та дорожнього господарства; про розгляд технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та інші.
Після обговорення проектів рішень члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергового засідання сесії Рокитнянської селищної ради.
У засіданні взяли участь начальник відділу земельних відносин і екології селищної ради Людмила Голубець, спеціалісти І категорії відділу земельних відносин та екології селищної ради Анатолій Яременко та Світлана Ткаченко.