Олександр Пустовіт переміг у армспорті

Дата: 10.05.2023 14:43

Фото без описуНещодавно в селі Шкарівка Білоцерківської міської громади відбулися відкриті спортивні змагання з армспорту, в яких взяли участь представники різних громад Білоцерківського району.

Ми гордимося, що у змаганнях з армреслінгу на районному рівні переміг представник нашої Рокитнянської селищної територіальної громади Олександр Пустовіт. Він вдало розрахував свої сили та найкраще впорався із суперниками, здобувши для Рокитнянщини перше місце серед 8 учасників змагань у важкій ваговій категорії у боротьбі на обидві руки.

За заслужену перемогу наш «стронґмен» отримав переможний кубок та відзнаку від Білоцерківського міського центру фізичного здоров'я населення «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ».

Щиро бажаємо Олександру міцного здоров’я, козацького духу та життєвої енергії у підкоренні нових спортивних вершин!

Алла Нечепоренко