Про підсумки змагань з легкої атлетики

Дата: 08.05.2023 15:50
Кількість переглядів: 164

Фото без опису

5 травня 2023 року на території спортивного комплексу «Рокитне» відбулися змагання з легкої атлетики серед збірних дитячо-юнацьких команд закладів загальної середньої освіти Рокитнянської селищної територіальної громади. У змаганнях взяли участь 16 команд та 125 учасників.

За доброю традицією церемонія проведення змагань розпочалася під звуки Державного Гімну України. На початку усіх учасників та вболівальників привітали начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть та виконуюча обов’язки начальника відділу освіти селищної ради Юлія Довженко. Вони побажали усім вдалих стартів, омріяних перемог та сили духу українців. Головний суддя змагань Олександр Калінський оголосив програму змагань.

Після проведених випробувань з бігу на короткі та середні дистанції, стрибків, штовхання ядра та легкоатлетичної естафети, команди та учасники продемонстрували наступні результати.

У загальнокомандному заліку серед збірних команд ліцеїв громади перше місце виборола команда Синявського ліцею, друге місце зайняла команда Телешівського ліцею, третє місце дісталося команді Насташівського ліцею.

У загальнокомандному заліку серед збірних команд гімназій перше місце завоювала команда Рокитнянської гімназії № 4, друге – команда Шарківської гімназії, третє – Рокитнянської гімназії № 5.

В особистому заліку за сумою виступів у чотирьох видах легкоатлетичної програми (чотириборстві) учасники показали такі результати:

• ІІ місце – Билим Дарина (Рокитнянська гімназія № 4);
  • ІІІ місце – Нікіфоренко Софія (Рокитнянська гімназія № 5).

У змаганнях з легкоатлетичної естафети «4 х 100 м» І місце виборола команда Синявського ліцею, а у змаганнях  «4 х 50 м» серед збірних команд гімназій перше місце завоювала команда Савинецької гімназії.

Всі учасники змагань продемонстрували свою вправність, майстерність та переможний запал. І вже по завершенню змагань відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради нагородив гідних переможців та призерів кубками, медалями та грамотами.

Щиро бажаємо нашим спортсменам перемог на районному рівні, обласному та на міжнародній арені!