ЗНОВУ… СТРАШНА ЦІНА СВОБОДИ

Дата: 06.05.2023 16:43

Нестерпний біль обпікає серце, гарячі сльози залишають незагоєні шрами у душі… Так українці вже котрий рік поспіль проводжають у Вічність своїх Героїв, які гинуть на полі бою безжальної війни, яку розв’язала рф проти України.

Знову до Рокитнянської громади надійшла трагічна звістка про непоправну втрату ще одного найкращого сина України, нашого земляка з села Насташка, старшого солдата, головного сержанта - командира відділення кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону в/ч А 4267 - СТЕПУРИ ГЕННАДІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА, 1983 року народження.

Життя бійця обірвалося в результаті стрілецького бою з військовими формуваннями рф під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України 4 травня у Донецькій області.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині загиблого Воїна. Спочивай з миром, Герою, якого не судилося дочекатися. Ніколи не пробачимо ворогам смерті ще одного нашого бійця.

Пам'ять про Героя буде жити вічно у пам'яті рідних та всіх українців, чий спокій боронив Воїн.

Гірко усвідомлювати, що війна забирає життя кращих людей, справжніх захисників, воїнів-патріотів. Геннадій один з тих, хто не лишився осторонь та з гідністю прийняв свій останній бій.

Спочивай у мирі і спокої, наш Герою!