АГРАРІЇ КИЇВЩИНИ ВЖЕ ПОСІЯЛИ ПОНАД 40 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ РАННІХ ЯРИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

Дата: 25.04.2023 14:06
Кількість переглядів: 113

Фото без описуНа Київщині триває весняно-посівна кампанія. Посів відбувається з урахуванням погодних умов у регіоні. Про це повідомили в Управлінні агропромислового розвитку Київської ОВА.

Так, аграрії області вже посіяли 42,95 тис. га посівної площі під ранні зернові культури: пшеницю, ячмінь, горох, овес, соняшник, а також гірчицю. Крім того, розпочали посів овочевих культур, зокрема, ранньої капусти та цибулі.

Загалом у 2023 році на проведення комплексу весняно-польових робіт за всіма категоріями господарств Київської області аграрії планують задіяти близько 1150 тисяч гектарів посівної площі.

Наразі потребують обстеження та розмінування 10,41 тисячі га земель сільськогосподарського призначення в Бучанському, Вишгородському та Броварському районах. Із початку року було обстежено 312,21 га, з яких розмінування потребує 61,93 га.