Дослідження психологічного стану громадян у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?"“

Дата: 24.04.2023 08:27
Кількість переглядів: 99

Фото без описуПовномасштабна війна на території України несе серйозні загрози психологічному здоров’ю і благополуччю переважній більшості населення.

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської, проведено дослідження психологічного стану громадян.

За результатами опитування 40% осіб зазнали загрози власному життю та/або були безпосередніми свідками таких загроз у зв’язку з перебуванням у зоні бойових дій та/або під обстрілами; понад 41% опитуваних мають родичів або близьких, які перебували чи перебувають у зоні бойових дій, а також втратили когось із близьких; кожен двадцятий (5%) пережив або став свідком усіх типів травмівних подій: обстріли, загроза життю близьких, окупація або полон. Лише 9% осіб заявили, що не стикалися з жодною такою подією за період повномасштабної війни.

Перспективи повоєнного відновлення України значною мірою залежать від рівня емоційної стану громадян та поширення в суспільстві культури психологічного здоров’я, яка передбачає передусім готовність розпізнати наявні проблеми і звернутися по допомогу в разі необхідності.

Більше інформації щодо дослідження, що робити, аби допомогти собі та іншим, та куди звертатися з цих питань за потреби дізнавайтеся тут: http://howareu.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь