Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відпов-но до вимог постанови КМУ від 11.10.2016 №710"Про ефективне використання державних коштів"(зі змінами)

Дата: 17.04.2023 17:45

Фото без описуВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з монтажу системи пожежної сигналізації,  оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням людей, система передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Ентузіастів, №5Б, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради

Білоцерківського району Київської області

09601, вул.Незалежності, буд.2, смт Рокитне, Білоцерківський район, Київська область

ЄДРПОУ: 43978438

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

монтаж системи пожежної сигналізації,  оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням людей, система передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вул. Ентузіастів, №5Б, за кодом 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізації), код  ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 45310000-3 - Електромонтажні роботи

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги за особливостями

UA-2023-04-14-006428-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

404270,00 грн (чотириста чотири тисячі двісті сімдесят гривень 00 копійок).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено розробленою та затвердженою  в установленому порядку проектно-кошторисною документацією на монтаж системи пожежної сигналізації,  оповіщення людей про пожежу та управління евакуюванням людей, система передавання тривожних сповіщень в приміщеннях Будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район,    смт Рокитне, вул. Ентузіастів, №5Б (з відповідною експертною оцінкою спеціалізованої організації щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом).

Розмір бюджетного призначення: 404270,00 грн (чотириста чотири тисячі двісті сімдесят гривень 00 копійок).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні

характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

Поз.

Короб

20х40

200

Усі посилання у Додатку до тендерної документації на конкретні марку чи виробника, або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва,  вважати такими, що містять вираз "або еквівалент".

Уповноважена особа                                                             Любов ПОПОВИЧ