З метою попередження кількості пожеж у природних екосистемах працівники Білоцерківського РУ 17 квітня 2023 року провели рейд в смт Рокитне Білоцерківського району.

Дата: 17.04.2023 17:43

Під час заходу рятувальники радили громадянам не розпалювати багать у зелених зонах, на відкритих територіях та поблизу сільгоспугідь, адже ці дії можуть призвести до негативних наслідків.

Також кожному проінформованому нагадали про адміністративну відповідальність за випалювання сухої рослинності чи спричинення пожеж в лісах. На завершення розмови усім було роздано застережні листівки з порадами, яких необхідно суворо дотримуватися під час перебування поблизу лісонасаджень. Громадяни, зі свого боку, запевнили рятувальників у тому, що постійно дотримуються правил пожежної безпеки, особливо у спекотну погоду, адже розуміють, що від цього залежить їхнє життя та здоров’я.