Обласна молодіжна премія чекає на своїх лауреатів
До уваги керівників підприємств, установ та організацій Рокитнянської селищної територіальної громади!
Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради повідомляє, що на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11 травня 2021 року № 269 «Про премію голови Київської обласної державної адміністрації за особливі досягнення молоді у розбудові Київщини», для відзначення кращих представників молоді Київщини оголошено прийом документів на кандидатів із числа молоді, які досягли значних успіхів у 2022 році, до визначних дат, у таких номінаціях:
1) до Дня молоді: за внесок у розвиток молодіжного руху;
2) до Дня Незалежності України:
- за виробничі досягнення;
- за наукові досягнення;
- за творчі досягнення.
3) до Дня захисника України: за внесок у розвиток національно – патріотичного виховання.
Перелік документів на здобуття молодіжної премії зазначений у пункті 4 Положення про Премію голови Київської обласної державної адміністрації за особливі досягнення молоді у розбудові Київщини:
Документи кандидатів на відзначення необхідно подати у відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради (rokkultura@ukr.net) до 21 квітня 2023 року.