Відбулось засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю

Дата: 11.04.2023 13:46

11 квітня 2023 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

В ході засідання розглянуто 20 питань порядку денного, серед них: про затвердження змін та доповнень до Програми соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на 2021-2024 роки; про створення поліцейських станцій та виділення приміщень комунальної власності Рокитнянської селищної територіальної громади для поліцейських станцій; про передачу матеріальних цінностей добровольчому формуванню Рокитнянської територіальної громади №1; про затвердження змін до Програми Рокитнянської селищної ради по підтримці заходів територіальної оборони на території Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022 рік; про затвердження цільової програми щодо проведення огляду водіїв транспортних засобів та інших осіб на стан алкогольного, наркотичного сп’яніння та оформлення результатів такого огляду на 2023-2025 роки; про затвердження змін до Програми «Турбота» Рокитнянської селищної ради на період 2021-2023 роки та інші.

Комісією опрацьовано та внесено пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд засідання сесії Рокитнянської селищної ради, яке відбудеться 13.04.2023.

У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський і Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва та керівники структурних підрозділів селищної ради.