Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 10.04.2023 20:00

Фото без опису10 квітня 2023 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням Рокитнянського селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. В ході засідання комісії розглянуто питання про організацію роботи щодо сприяння релігійним організаціям у проведенні свята Великодня (Пасхи) та вшанування мешканцями Рокитнянської громади померлих в умовах правового режиму воєнного стану. Селищний голова зазначив, що в цьому році традиційне освячення великодніх кошиків відбудеться з врахуванням режиму воєнного стану в державі та вимог комендантської години, яка в нашому регіоні триває з 00.00 до 05.00 год. Також Юрій Андрійович наголосив на безумовному забезпеченні охорони громадського порядку впродовж Великодніх свят.

За результатами наради дано низку доручень, серед яких:

• негайне припинення проведення масового заходу під час оголошення сигналу «Повітряна тривога»;
  • дотримання громадського порядку учасниками масового заходу;
  • наявність засобів першої медичної допомоги;
  • обов’язкове дотримання Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від ЗО грудня 2014 року № 1417, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 року за № 252/26697.
  • залучення пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2011 року № 1102 «Деякі питання надання платних послуг підрозділами Державної служби з надзвичайних ситуацій»;
  • дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів під час проведення масових заходів та вжиття заходів для уникнення скупчення людей з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.