Робота щодо підвищення рівня пожежної безпеки в культових спорудах
Дата: 07.04.2023 14:36
Кількість переглядів: 79
З метою попередження пожеж та надзвичайних ситуацій під час святкування Великодня на території Рокитнянської СТГ співробітники Білоцерківського районного управління активізували роботу щодо підвищення рівня пожежної безпеки в культових спорудах, шляхом їх обстеження та проведення додаткових інструктажів із настоятелями й працівниками церков. Під час бесід рятувальники приділили увагу правилам пожежної безпеки, навчили діям на випадок пожежі, нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння. По завершенню вручили відповідні тематичні листівки.