Відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 07.04.2023 13:30

07 квітня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих внаслідок війни росії проти України.

8 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили 20 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, серед них:

• про схвалення цільової програми щодо проведення огляду водіїв транспортних засобів та інших осіб на стан алкогольного, наркотичного сп’яніння та оформлення результатів такого огляду на 2023-2025 роки;
  • про схвалення проекту Програми капітального та поточного ремонтів, будівництва, реконструкції та модернізації котелень закладів освіти Рокитнянської селищної ради на 2023-2025 роки;
  • про схвалення Програми фінансової підтримки військовим частинам, підрозділам Збройних Сил України, центрам комплектування та соціальної підтримки на 2023 рік в новій редакції;
  • про затвердження переліку вулиць і доріг комунальної власності Рокитнянської селищної територіальної громади, які потребують проведення ремонтних робіт у 2023 році;
  • про взяття на баланс пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС на території смт Рокитне по вул. Травнева (центральна алея).

Також членами комісії розглянуто ряд питань щодо уточнення адрес житлових будинків.

Всі рішення ухвалено одноголосно або більшістю голосів. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.