Нові перемоги футболістів
З початку лютого в м. Кагарлик проходить відкритий чемпіонат з футзалу. В цих змаганнях беруть участь 2 команди нашої громади - команда „Рокитнянщина” Рокитнянської селищної територіальної громади і окремо команда ПАФ „Україна” с. Телешівка.
Обидві команди успішно пройшли груповий етап змагань, вигравши практично усі матчі. Стадія плей-офф чемпіонату також була позитивною.
01 квітня 2023 року футбольна команда «Рокитнянщина» провела дві переможні гри з командою „Мандарин” м. Обухів із результатом (5:2; 7:5) та вийшла до фіналу, команда ПАФ „Україна” також виграла свої дві зустрічі.
Чудово, що обидві наші команди потрапили до фіналу чемпіонату, який відбудеться 08 квітня 2023 року і розіграють І-ІІІ місця.
Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради щиро вітає команди з виходом у фінал та бажає перемоги в чемпіонаті.