Рокитнянські рятувальники отримали комплекти спецодягу та каски

Дата: 30.03.2023 14:30

В умовах війни рятувальникам доводиться працювати в надскладних умовах, незважаючи на загрози життю та здоров’ю. Оперативна робота при ліквідації пожеж, надзвичайних подій та ситуацій потребує не лише максимуму зусиль від особового складу, а й необхідного оснащення.

Тож сьогодні, 30 березня, працівники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України у Київській області отримали 19 сучасних комплектів спецодягу від шведсько-норвезької волонтерської групи ковалів Union for Ukraine-Smeder utan gränser, яку передав директор ПП «Кузня Росич», волонтер Юрій Виродов.

Наші закордонні благодійники добре розуміють з якими непростими викликами доводиться стикатися рятувальникам в теперішній час, тому така допомога є дуже доречною.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність благодійникам за надану гуманітарну допомогу, це надзвичайно суттєва підтримка працівників ДСНС у такий складний період для нашої держави.