На Рокитнянщині під час негоди пошкоджено покрівлю адміністративного приміщення та частково знеструмлено населені пункти

Дата: 29.03.2023 11:00
Кількість переглядів: 1617

Фото без описуВнаслідок несприятливих погодних умов, а саме сильного пориву вітру, який пронісся територією Київської області, пошкоджено покрівлю адміністративного приміщення «Спортивного комплексу «Рокитне» комунального закладу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа». Комісією по обстеженню покрівлі адмінприміщення встановлюються причини, наслідком яких стало руйнування даху, та оцінюються збитки.

Також, внаслідок негоди, частково знеструмлено 3 населені пункти. Роботи по відновленню електропостачання тривають.