Трагічна новина для всіх нас.... Україна втратила ще одного Героя!

Дата: 25.03.2023 13:57

23 березня, в результаті здійснення противником обстрілу наших позицій поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області, загинув наш земляк, сміливий воїн та патріот своєї Батьківщини, сапер інженерно-саперного взводу 1 механізованого батальйону БЕЗПАЛЬКО АНТОН ВАЛЕРІЙОВИЧ, 1991 року народження.

Війна не має жалю, забирає життя найкращих. Тих, кому б творити Україну, продовжувати рід, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Низько вклоняємося та вшануємо пам’ять Героя, який ціною власного життя, захищав територіальну цілісність та незалежність країни.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!