Оголошення про намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Київської області «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 24.03.2023 13:11

Фото без описуВідповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», пункту 30¹ частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я та Типового положення про спостережну раду закладу охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077, рішення Рокитнянської селищної ради від 09.03.2023 № 2267-36-VIII «Про намір створити спостережну раду при комунальних закладах охорони здоров’я Рокитнянської селищної ради» Рокитнянська селищна рада оголошує про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Київської області «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

До складу спостережної ради запрошуються депутати Рокитнянської селищної ради (за згодою), представники громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою).

Кандидат у члени спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

• бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

Пропозиція щодо кандидатів у члени спостережної ради має включати:

• особисту заяву кандидата про включення до складу спостережної ради;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • заяву про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів;
  • довідку про відсутність непогашеної судимості;
  • копії документів, що підтверджують наявність у кандидата до складу спостережної ради професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

Крім вищеназваних документів представники до складу спостережної ради від громадських об’єднань надають до Рокитнянської селищної ради:

• листа у довільній формі за підписом керівника громадського об’єднання,
  • організації, із зазначенням кандидата, який рекомендується до складу
  • спостережної ради;
  • витягу (інформацію) із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та
  • фізичних осіб-підприємців та реєстру громадських об’єднань про реєстрацію;
  • копії статуту громадського об’єднання, організації, яким підтверджується
  • їх діяльність, метою якої є захист прав у сфері охорони здоров’я, здійснення професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції,
  • витяг із протоколу засідання загальних зборів громадського об’єднання,
  • організації щодо обрання та рекомендацію кандидата до складу спостережної ради;
  • витяг із протоколу засідання загальних зборів про членство цього
  • кандидата у громадському об’єднанні, організації;
  • інформацію про досвід роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту
  • прав пацієнтів та/або у сфері запобігання корупції.

Пропозиції щодо включення представників до складу спостережної ради надсилати на електронну адресу Рокитнянської селищної ради rokytne04@ukr.net або у паперовому вигляді до Рокитнянської селищної ради, розташованої за адресою: смт Рокитне, вул. Травнева, 5, протягом 10 робочих днів з дати  розміщення цього оголошення на офіційному сайті Рокитнянської селищної ради.

Відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, проводиться шляхом рейтингового голосування за кандидатів у члени спостережної ради на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради https:// rokytnyanska-gromada.gov.ua.

Персональний склад спостережної ради, буде затверджуватися на сесії Рокитнянської селищної ради у кількості не більш як 15 осіб, та складатиметься з:

• одного представника Рокитнянської селищної ради;
  • представників відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради - від однієї до чотирьох осіб;
  • депутатів Рокитнянської селищної ради (за згодою) - від однієї до двох осіб;
  • представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), - від однієї до восьми осіб (по одному представнику).

Для проведення рейтингового голосування та опрацювання його результатів комісія забезпечує підготовку бланка для голосування в електронній формі (далі – електронний бюлетень) та розмістить його на офіційному веб-сайті Рокитнянської селищної ради https:// rokytnyanska-gromada.gov.ua.

Рейтингове голосування за кандидатів, у члени спостережної ради здійснюється шляхом заповнення електронних бюлетенів. В електронному бюлетені зазначаються в алфавітному порядку прізвища усіх кандидатів від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування. Електронний бюлетень для голосування заповнюється шляхом обов’язкового виставлення кандидатам від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, рейтингових балів від 1 до 5. Кожен з рейтингових балів виставляється лише один раз незалежно від кількості включених до електронного бюлетеня кандидатів.

Електронний бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, є недійсним.