Привітання з нагоди Дня Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 07:30

Своє професійне свято – День Національної гвардії України – її службовці отримали у 2015 році. Указом Президента України від 18 березня 2015 року його було призначено на 26 березня.

Перед Національної гвардією завжди стояло багато надважливих завдань. Ви одними з перших стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України, зараз у посиленому режимі несете службу в кожному місті нашої країни. Щодня ви ризикуєте заради нас, бороните державу, її критичну інфраструктуру, виконуєте бойові та правоохоронні завдання. На ваших плечах найцінніше – безпека громадян!

Я вітаю кожного нацгвардійця з професійним святом і дякую за вашу віддану службу! Від вас, вашої мужності залежить захист мирного життя українців, тому бажаю вам наснаги та сили. Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Миру вам і здоров’я у цей непростий час!

Слава Національній гвардії України!

Слава Україні!

З вдячністю