23 березня рятувальники Білоцерківського районного управління провели профілактичний рейд серед мешканців с. Шарки Рокитнянської СТГ, під час якого нагадали населенню про наслідки спалювання сухої рослинності та роз’яснили правила безпечного відвідув

Дата: 23.03.2023 15:51

Під час бесіди працівники ДСНС звернули увагу громадян на причини виникнення пожеж у природних екосистемах: це можуть бути кинутий недопалок або сірник, розведення вогнища та необережне поводження з ним, навмисне випалювання сухої трави та рослинності тощо.

В більшості випадків причиною пожеж є людський фактор. Тому громадян застерегли не допускати виникнення пожеж на відкритих територіях, причиною яких може стати спалювання сухої рослинності, нагадали про небезпеку, що несе за собою неконтрольований вогонь, проінструктували щодо дій у разі виникнення пожежі на відкритій території чи у лісі.