ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 17.03.2023 20:14

Фото без описуРокитнянська організація Товариства Червоного Хреста України надає допомогу у вигляді дитячого харчування, яке можна отримати на безоплатній основі, а саме: суміш від 0 до 12 міс. для пільгових категорій населення Рокитнянської селищної територіальної громади (ВПО, багатодітні родини, малозабезпечені сім'ї, одинокі матері).

Для отримання необхідно звернутись в Рокитнянську організацію Товариства Червоного Хреста України за адресою: вул. Вокзальна, 86 (1 поверх поліклінічного відділення), згідно графіку: понеділок-п'ятниця, з 9 до 12 год.

При собі мати документи, які підтверджують Ваш статус відповідно до категорії та Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (або паспорт в разі відсутності ІПН).