Змагання з настільного тенісу

Дата: 12.03.2023 17:05

12 березня 2023 року в спортивному залі Синявського ліцею був проведений відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з настільного тенісу серед аматорських команд. Змагання були проведені відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів в Рокитнянській СТГ на 2023 рік та регламенту змагань.

В боротьбу за першість включилися команди:

• смт Рокитне;
  • с. Ромашки;
  • с. Савинці;
  • с. Синява;
  • м. Узин;
  • с. Синява -2.

Учасників змагань привітав Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ, він подякував спортсменам за активну участь у спортивному житті громади, а команді м. Узин за те, що також долучаються до наших турнірів. Очільник громади побажав спортсменам цікавої та результативної гри.

За підсумками проведеного турніру:

• І місце виборола команда м. Узин;
  • ІІ місце -  команда с. Синява;
  • ІІІ місце – команда смт Рокитне.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна КРУТЬ подякувала спортсменам за захоплюючу гру та наголосила, що її відділом за підтримки керівництва громади та депутатів проводиться робота з покращення матеріально-технічної бази спорту, в тому числі й для проведення змагань з настільного тенісу. Вона та спільно з головним суддею змагань Олександром КАЛІНСЬКИМ і спеціалістом І категорії відділу культури, молоді та спорту Тамарою ПОГАСІЙ нагородила переможців та призерів дипломами, грамотами та медалями, а чемпіонів турніру команду м. Узин ще кубком за І місце.

За найрезультативнішу гру  кращим гравцем було визнано – Валентина КОВАЛЯ з смт Рокитне, а кращою гравчинею – Анну ПІТЕЙ з м. Узин, їм були вручені відповідні грамоти та статуетки.