НОВИЙ УСПІХ «РОКИТНЯНЩИНИ»

Дата: 09.03.2023 15:13

Футбольна команда «Рокитнянщина» Рокитнянської селищної територіальної громади, під керівництвом депутата селищної ради Олександра БЛИЗНЮКА та капітана команди Сергія ШАРАВАРИ вдало провела матчі групового етапу відкритого чемпіонату Кагарлицької міської територіальної громади  з футзалу сезону 2023 року. У п’яти зіграних поєдинках команда здобула чотири впевнені перемоги над командами:  ФК «Стави» - 17:3; ФК «Сущани» - 8:2;  ФК «Юніор» - 11:2; ФК  «Расавка» - 8:2.

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради підтримує команду (закуповує форму та інвентар, забезпечує харчуванням учасників команди та проїздом до місць проведення змагань) і вітає з успішним виступом на груповому етапі та бажає подальших успіхів у чемпіонаті.