СПЕЦОДЯГ ОТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКИ КП «РОКИТНЕБЛАГОУСТРІЙ» ТА «РОКИТНЕ ВОДОКАНАЛ»

Дата: 08.03.2023 18:00

Працівники комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнеблагоустрій» отримали спецодяг від норвезьких волонтерів Union for Ukraine-Smeder utan gränser. Комплекти складаються з теплих курток, комбінезонів, піджаків, захисних окулярів та шоломів. Також волонтери передали працівникам комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитне водоканал» прорезинений одяг для виконання окремих видів робіт.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність норвезьким волонтерам Union for Ukraine-Smeder utan gränser за надану допомогу. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для нашої громади.