209-а РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ГРИГОРОВИЧА ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2023 09:15

Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Таке ім'я нашого народу - Тарас Шевченко.

Сьогодні, 09 березня, Україна відзначає 209-у річницю від дня народження відомого українського поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Вшанувати Генія української нації зібралися – Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва. В знак глибокої шани представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря.

У ці буремні для України дні випробувань Тарас Шевченко є духовним орієнтиром нації. Слово Великого Кобзаря об’єднує українців у боротьбі з російським окупантом і є невичерпним джерелом енергії. Понад 200 років тому він у культурному плані повстав проти російської імперії, а сьогодні їй протистоїть вся Україна.

Українське слово - це потужна зброя, а Шевченкове слово - це зброя непереможна!

За нами Перемога! Пам’ятаймо слова нашого Українського Пророка:

«…І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі…»

Слава Україні! Героям Слава!