Фінал конкурсу читців Шевченківського слова

Дата: 07.03.2023 14:44

Фото без описуОсь і промайнув місяць як наші діти та молодь вчили, готували виступи та вкладали всі свої творчі здібності і зусилля аби проникливо, яскраво та з душею продекламувати твори пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка.

Нагадаємо, що з 1 лютого по 7 березня 2023 року в нашій громаді тривав конкурс читців  Шевченківського слова під назвою «Тарас Шевченко правди й вольності пророк!», присвячений 209-й річниці від дня народження Тараса Шевченка. Конкурс проводився серед дітей та молоді нашої громади у двох вікових категоріях: 8-11 років та 12-17 років.

Вже 7 березня в приміщенні комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» відбувся фінал та визначення переможців цього поетичного конкурсу.

До складу комісії, яка визначала переможців, ввійшли: директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Олена Горова, завідуюча дитячою бібліотекою-філією комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» Тетяна Мирець, директор Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Лисиця, консультант Рокитнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників Галина Сатир та керівник народного аматорського театру ляльок «Теремок» комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Світлана Бурлакова.

Всього у конкурсі читців взяло участь 23 учасники з усіх населених пунктів громади. Члени комісії уважно переглянули відеовиступи усіх 11 конкурсантів-фіналістів та прийняли обєктивне рішення щодо переможців:

Молодша вікова категорія (8-11 років)

Аня Марченко (9 років, смт Рокитне)

Ліліана Туренко (10 років, смт Рокитне),

Анастасія Близнюк (10 років, с. Шарки)

Аліна Кияниця (9 років, с. Острів),

Олександра Бусол (10 років, с. Житні Гори)

Старша вікова категорія (12-17 років)

Софія Бондаренко (12 років, с. Ольшаниця)

Яна Лісовол (14 років, смт Рокитне),

Даша Павліченко (15 років, смт Рокитне),

Анастасія Мамчур (15 років, с. Острів)

Софія Липова (13 років, с. Синява),

Марина Сучок (15 років, с. Телешівка)

Діти цитували перлини творчості Т.Г. Шевченка, в яких перегуком відлунювали давні часи і сьогодення. Сьогодні Шевченківське слово звучало по-особливому: думки видатного поета ми, як ніколи, відчули всім серцем і душею, бо війна і боротьба за свободу триває віками. Тож пророчі слова Тараса Шевченка одвічні і правдиві!

Борітеся поборете, вам Бог помагає!

За вас правда, за вас сила і воля святая!

«Кавказ» Т. Шевченко

Сьогоденна весна, хоч і воєнна, та натхненна - надихає на творчість, звершення та любов! Любов - до коханих, до рідних, до друзів, до нашої незламної держави!

Любімо свою мальовничу землю, свою соловїну мову, свою величну історію!

Алла Нечепоренко