Поетична сила слова – «З весною до перемоги!»

Дата: 02.03.2023 15:29
Кількість переглядів: 203

2 березня 2023 року в приміщенні комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» відбулось чергове засідання літературно-мистецького об’єднання «Відродження». Гаслом цього заходу була болюча тема сьогодення - «З весною до перемоги!».

Фото без опису

Керівником цього об’єднання є наша місцева поетеса Наталія Ненюк. До заходу також долучилися й інші місцеві поетеси – Вікторія Рибалка, Анна Швець, Надія Бондаренко, Валентина Наконечна та Валерія Гнатюк.

Тематика зустрічі та читання віршів мала патріотичне спрямування. Проте поетеси віднайшли місце і для поезії про весну та кохання.

Фото без опису

На початку всі присутні з гідністю вшанували наших полеглих захисників і захисниць хвилиною мовчання та щиро дякували кожному з них за їх дорогоцінний подвиг у боротьбі за волю і незалежність України.

Своїми піснями додала патріотичного духу й вокалістка Валентина Шевчук, яка, окрім своєї співочої справи, працює методистом Центрального будинку культури. Вона душевно виконала пісню Лесі Нікітюк «Летіть журавлини» (в обробці Олександра Федоренка) та пісню-гімн Української повстанської армії (УПА) «Зродились ми великої години».

Фото без опису

По завершенню заходу усім присутнім за силу їхнього таланту і красу поетичного слова подякували директор КЗ «Публічна бібліотека» Людмила Марковська та директор КЗ «Центральний будинок культури» Олена Горова.

Фото без опису

Захід пройшов у невимушеній теплій атмосфері за чаюванням із солодощами із весняним настроєм та з вірою у перемогу України. Учасники заходу не лишилися й без подарунків - отримали настінні календарі від депутата Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина та Благодійного фонду пам’яті В.І. Литвина.

Поезія - це життя мови. Доки існує поезія, доти мова жива!

Читаймо вірші! Й шануймо вірних синів і дочок України!

Алла Нечепоренко