Сумна звістка прийшла в нашу громаду…

Дата: 23.02.2023 17:57

Війна забрала життя ще одного вірного сина українського народу, Героя – ЧИЧАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ МИХАЙЛОВИЧА, 1978 року народження, жителя с. Синява.

Після повномасштабного вторгнення росії Валерії Михайлович був мобілізований до лав Збройних Сил України. Не вагаючись пішов боронити рідну землю, адже перед очима були його рідні, за їхнє майбутнє він взяв до рук зброю та пішов визволяти рідну Україну.

Загинув відважний воїн 19 лютого 2023 року поблизу с. Красне Перше, Куп'янського району, Харківської області.

Жодними словами не передати пекучий біль втрати.

Вічна пам'ять і Царство небесне Герою. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.