Конкурс читців Шевченківського слова триває!

Дата: 23.02.2023 15:17
Кількість переглядів: 257

Фото без описуЗ 1 лютого цього року відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради розпочав конкурс читців Шевченківського слова під назвою «Тарас Шевченко правди й вольності пророк!». Конкурс проводиться серед дітей та молоді нашої громади у двох вікових категоріях: 8-11 років та 12-17 років. Триватиме конкурс до 7 березня.

Метою конкурсу є виявлення кращих читців у громаді та підняття рівня майстерності керівників студій художнього читання.

Умови конкурсу: виконавці готують два твори - один із творчості Т.Г. Шевченка, а інший - на вибір (власний розсуд). Конкурсант попередньо готує відеозапис свого виступу та подає його до своєї місцевої бібліотеки. Після перегляду виступів усіх конкурсантів буде обрано кращих.

Критерії оцінювання: при оцінюванні конкурсантів до уваги беруться сценічний образ, артистизм, оригінальність та манера виконання твору.

Виступи конкурсантів оцінюються за 10-бальною шкалою. Кращі читці в подальшому будуть залучатися до участі у святкових заходах громади, району й області та візьмуть участь у 31-му обласному огляді-конкурсі читців імені Т.Г. Шевченка.

Справжнє читання не можливе без одночасного виховання почуття прекрасного, без насолоди художнім твором. Читання культивує любов до поезії та художніх творів. Суспільство, яке читає, є суспільством мислячим, бо читання залишається базовим інструментом культури у світі інформації!

Кожен, хто любить читати і вміє виразно декламувати,  вам до нас!

Алла Нечепоренко