Здали макулатуру - зібрали кошти для ЗСУ!

Дата: 23.02.2023 09:50

Фото без описуЗ 30 січня в будинках культури селища Рокитне було оголошено збір макулатури. Кошти від здачі макулатури буде використано для закупівлі нашим бійцям найнеобхідніших військових пристроїв, техніки, військового спецобмундирування тощо.

Цього тижня від здачі макулатури отримали кошти в сумі 2740 гривень, які буде спрямовано на потреби воїнів Збройних Сил України.

До збору макулатури активно долучилися заклади культури (бібліотеки, будинки культури) та заклади освіти нашої громади.

Звертаємось до жителів громади не викидати паперового сміття як непотріб, а перебрати свої книжкові полиці та збирати на утилізацію ворожу літературу: російськомовні книги пропагандистського характеру, ідеологічні чи надруковані за часів СРСР.

Збирайте, здавайте, підтримуйте українську армію, аби якомога швидше вже прийшла до нас довгоочікувана перемога та настав мир на нашій землі!

Алла Нечепоренко