Оголошення про прийом документів від кандидатів на посади старости по старостинських округах Рокитнянської селищної територіальної громади

Дата: 23.02.2023 09:12

Фото без описуОголошується прийом документів від кандидатів на посади старост по старостинських округах Рокитнянської селищної територіальної громади, а саме:

- по округу № 1 Шарки, Калинівка, Першотравневе, Луб’янка, Любка;

- по округу № 2 Ольшаниця, Бушеве;

- по округу № 3 Запруддя, Телешівка, Ромашки, Бакумівка;

- по округу № 4 Житні Гори, Савинці, Маківка, Нова Маківка;

- по округу № 5 Острів, Троїцьке, Бирюки, Пугачівка;

- по округу № 6 Синява;

- по округу № 7 Насташка, Колесникове.

Кандидати, які бажають взяти участь у громадському обговоренні кандидатури старости, особисто подають такі документи:

• заяву на ім'я селищного голови про розгляд відповідної особи, як кандидата на посаду старости старостинського округу;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту;
  • декларацію, визначена Законом України «Про запобігання корупції» (роздрукований примірник із сайту НАЗК);
  • довідку про відсутність судимості;
  • згоду на обробку персональних даних,
  • згоду на проведення консультацій з громадськістю.

До заяви також можуть бути додані інші документи, які кандидат на посаду старости вважає за потрібне надати.

Документи приймаються протягом 15-ти календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення  (до 11.03.2023)  за адресою: смт Рокитне, вул. Травнева, 5, каб. № 2 (секретар Рокитнянської селищної ради).

Громадські обговорення щодо кандидатур старост старостинських округів, відбудуться відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Рокитнянської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнянської селищної ради № 1226-14-VIII від 29.10.2021.

Інформація про дату, час та місце громадських обговорень щодо кандидатур старост, буде додатково розміщена на сайті селищної ради.