Виїзд у село Бушево та село Ольшаниця

Дата: 22.02.2023 14:09

Відповідно до повідомлення Білоцерківського міського центру соціальних служб та інших суб’єктів соціальної роботи працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області було здійснено виїзд у село Бушево та село Ольшаниця  у сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах,  для здійснення  оцінки потреб сім’ї/особи та подальшого відкриття соціальної картки сім’ї/особи.

В ході візиту в сім’ї психолог Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області надав психологічну підтримку за місцем проживання сім’ї та було запропоновано в подальшому пройти психологічну сімейну терапію.

Під час відвідування внутрішньо переміщеної сім’ї було виявлено ряд проблемних питань та надано допомога у вигляді продуктів харчування.

Іншим сім’ям були надані консультації, які є найбільш актуальними на даний час. Робота з даними сім’ями продовжується.