Дата: 22.02.2023 13:14

Фото без опису22 лютого 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

У ході засідання розглянуто 37 питань, а саме: про виконання бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади за 2022 рік, про виконання Програми соціально-економічного розвитку Рокитнянської селищної територіальної громади за 2022 рік, про стан виконання Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою по Рокитнянській селищній раді за 2022 рік, про виконання програм відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради за 2022 рік, про стан виконання програм відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради за 2022 рік, про стан виконання Програми підтримки сім'ї, забезпечення прав дітей та оздоровлення на 2021-2022 роки за 2022 рік, про внесення змін до Порядку направлення дітей Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів місцевого бюджету, про погодження проведення мирних зборів громади с. Ольшаниця, про закріплення за комунальним підприємством «Рокитне ЖЕП» захисних споруд цивільного захисту та інші.

Також члени виконкому схвалили проект Програми «Фінансової підтримки 18 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області» на 2023 рік, зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою по Рокитнянській селищній раді на 2022-2024 роки, зміни до Програми «Шкільний автобус» на 2023-2024 роки, проект Програми щодо облаштування/улаштування найпростіших споруд (укриттів) цивільного захисту учасників освітнього процесу (будівництво, встановлення модулів, капітального ремонту, реконструкції) у закладах освіти Рокитнянської селищної ради на 2023-2024 роки, зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021 – 2023 роки, зміни до Програми розвитку земельних відносин Рокитнянської селищної ради на 2023-2025 роки; затвердили календарний план роботи засідань виконавчого комітету на І півріччя 2023 року, протокол № 5 від 21.02.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги, учасникам бойових дій та членам  сімей учасників добровольчих формувань Рокитнянської селищної ради, протокол № 5 від 21.02.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.