Відбулася нарада бібліотечних працівників

Дата: 14.02.2023 17:04

14 лютого 2023 року на базі комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» відбулася нарада бібліотечних працівників за трьома темами: «Аналіз діяльності бібліотек у 2022 році»,  «Основні завдання на 2023 рік» та «Перспективи розвитку сучасних бібліотек».

Перша нарада була присвячена аналізу та плануванню роботи в бібліотеках, розгляду практичних порад та необхідних дій по формуванню позитивного іміджу закладів, його закріплення та престижу. Провідний методист Алла Киричок провела аналіз діяльності бібліотек у 2022 році та звернула увагу бібліотекарів щодо діяльності бібліотек в період військового стану в Україні.

Від фахівців Публічної бібліотеки присутні також отримали консультації з обліку книжкових фондів, висвітлення соціокультурної діяльності на медіапросторі та отримали розробку фахівця Публічної бібліотеки з ІТ-технологій щодо роботи з документами і файлами в Інтернет-мережах.

Бібліотекарі все плідно обговорили, щиро поспілкувалися, обмінялись досвідом та пропозиціями щодо покращення якості роботи бібліотек та залучення користувачів для змістовного проведення дозвілля тощо.

Захід не минув марно. Зустріч бібліотекарів підняла їм настрій у час війни та надихнула їх на нові звершення!

КЗ «Публічна бібліотека»