У День любові – з любов’ю до книги!

Дата: 14.02.2023 16:42

Фото без описуСьогодні 14 лютого, бібліотекарі комунального закладу «Публічна бібліотека» відзначили Міжнародний день дарування книг, який співпадає із Днем усіх закоханих.

Ця добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована до підвищення інтересу до книг і бібліотек. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, рідним. Дарунки бібліотеці – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення книжкових фондів. Книга є розрадою, підтримкою, натхненням для читачів. Вважається, що в цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Завідуюча Запрудянською бібліотекою-філією Тетяна Барляк для всіх присутніх презентувала нову, подаровану книгу «24.02» Марії Міняйло.

Бібліотекарі та всі наші читачі щиро вдячні нашим дарувальникам, а саме:

• Публічна бібліотека (смт Рокитне): Команді Acer Україна, Володимиру Соботовичу та компанії Zoolatech, громадянину США Віталію Зінченку, Валентині Довгополій, Юлії Каштановій, Світлані Галкіній, Ользі Кондратьєвій, жительці м. Київ Світлані Мелех, Миколі Мусі;
  • Рокитнянська селищна бібліотека: Світлані Сові, Ніні Клірішенко, Ользі Любченко, Тетяні Мартосіч;
  • Савинецька бібліотека-філія: Анастасії Чорній, Наталії Стрикало, Ользі Глиняній, Любові Степанець, Леоніду Козаченко, Інні Вітер, Іллі Литвин;
  • Острівська бібліотека-філія: Олександру Царенку, Марії Лейві, Галині Долі, Оксані Потапенко;
  • Ольшаницька бібліотека-філія: Павлу Литвину;
  • Троїцька бібілотека-філія: Наталії Кравченко, Світлані Авраменко;
  • Запрудянська бібліотека-філія: Ірині Барляк, Валентині Шпаківській;
  • Ромашківська бібліотека-філія: Таїсії Шиманській, Володимиру Скрипці, Любові Онищенко, Катерині Переведенець;
  • Бакумівська бібліотека-філія: Ользі Мозговій, Валентині Колесник, Галині Головань;
  • Житньогірська бібліотека-філія: Галині Кікоть, Віктору Бурченко, Володимиру Слісаренку, Аллі Костюченко.

ДЯКУЄМО всім небайдужим серцям за книжкову допомогу та  за любов і повагу до КНИГИ!

КЗ «Публічна бібліотека»