Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області здійснили виїзд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 08.02.2023 15:37

В зв’язку з суттєвим зниженням температури повітря працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області здійснили виїзд по сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, та перебувають в групі ризику щодо дотримання температурного режиму в приміщеннях.

В ході даного виїзду, була виявлена одинока особа з інвалідністю, що повернулася на постійне місце проживання в будинок в якому неналежні умови проживання. Для збереження життя та здоров’я  даної особи працівники Центру соціальних служб негайно помістили в КНП Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянську багатопрофільну лікарню».

В подальшому планується зібрати необхідний пакет документів для отримання путівки та поміщення особи в спеціалізований інтернатний заклад.