Непоправна втрата Героя огорнула жалобою Рокитнянську громаду

Дата: 07.02.2023 10:04

Україна сильна! Україна незламна! Україна нескорена! Але як же важко бути сильними, незламними й нескореними, коли щодня доводиться прощатися навіки зі сміливими та волелюбними синами й доньками, які самовіддано пішли в бій проти ворожої навали…

Кожна втрата – непоправна, кожна звістка про загибель захисника – сповнена пекучого болю… Не встигає Рокитнянська громада оговтатись від втрат Захисників, як знову невтішна звістка. Україна втратила мужнього воїна, нашого краянина з селища Рокитне, старшого водія кулеметного відділення кулеметного взводу військової частини А 4125 БІРЮКОВА ВІТАЛІЯ ГРИГОРОВИЧА, 1974 року народження.

Життя бійця обірвалося в результаті артилерійського обстрілу, під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України 4 лютого у Донецькій області.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття рідним людям загиблого Воїна. Схиляємо голови у скорботі перед вірним сином України, вічна і світла пам'ять Віталію. Дякуємо за відважну і професійну службу державі та вірність Батьківщині. На жаль, війна безжальна, забирає кращих українських солдатів.

Віталій Бірюков - справжній Герой, який ціною власного життя подарував нам право на сьогодні та надію на завтра.

Не пробачимо, не забудемо ворогам!

Герої не вмирають!