«Гвардія наступу» – вісім бригад відповідно до мотивації та поглядів кожного. Серед них – «Спартан»

Дата: 06.02.2023 16:31

Фото без описуЦе 3-тя бригада оперативного призначення. Вона створена при Національній гвардії України.

Воїни потужної штурмової бригади дали гідну відсіч спробам противника прорватися до міста Харкова.

Вони брали участь в операціях зі звільнення Малої Рогані, Циркунів та Кутузівки.

Зараз бійці продовжують мужньо боронити місто Харків, Харківську та частину Луганської областей, утримують позиції в районі Торецька Донецької області.

«Об нас ламається ворог» – це про бригаду «Спартан». Долучайтеся до лав бригади!

Додаткова інформація про інші бригади на сайті: storm.mvs.gov.ua та за номером телефону: 0 800 10 00 20

Джерело інформації: https://www.facebook.com/koda.gov.ua