Увага! Інформація для суб'єктів господарювання! Відновлено функціонування «Порталу електронних послуг ДСНС»!

Дата: 01.02.2023 17:43

Фото без описуУ зв’язку із початком збройної агресії російської федерації, ДСНС на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг. Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує, що відновлено функціонування порталу адміністративних послуг Держаної служби України з надзвичайних ситуацій. (https://e-services.dsns.gov.ua)

Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 440 (у редакції від 29.01.2021).

Подана та зареєстрована Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин).

Провідний інспектор ВЗ НС Білоцерківського РУ ГУ ДСНС України

у Київській області майор служби цивільного захисту Микола КРУПКА