ОГОЛОШЕННЯ. ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 27.01.2023 16:15

Фото без опису02 лютого 2023 року представниками Благодійної організації «БОЖІЇ ПРИХОВАНІ СКАРБИ» видаватиметься гуманітарна допомога (продуктові набори) для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані в Рокитнянській територіальній громаді.

Для отримання гуманітарної допомоги потрібно звернутись в Центральний будинок культури.

Зазначаємо, що отримати вищевказану допомогу можуть тільки внутрішньо переміщені особи з територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 10 грудня 2022 року.

Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 10 грудня 2022 року, затверджено наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 2022 року № 75 (у редакції наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 15 грудна 2022 року № 297), а саме: Дніпропетровська область, Донецька область, Запорізька область, Луганська область, Миколаївська область, Сумська область, Харківська область, Херсонська область, Чернігівська область.

ВАЖЛИВО. Видача гуманітарної допомоги здійснюватиметься після пред’явлення Довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).

ВИДАЧА ДОПОМОГИ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ОДИН ДЕНЬ, А САМЕ - 02 ЛЮТОГО 2023 РОКУ, З 10:00 ГОДИН.