ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРИГУВАННЯ ТАРИФУ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ, ЩО ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА УСТАНОВКАХ З ВИКОРИСТАННЯМ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2022-2023 РР

Дата: 26.01.2023 18:16

Фото без описуНа виконання вимог пункту 2 розділу II Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 ФОП Царенко Максим Валентинович доводить до відому споживачів інформацію про намір коригування тарифу на теплову енергію, на виробництво теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії.

Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», ФОП Царенком Максимом Валентиновичем розраховано

Пропонований тариф – 3 025,56 грн. за 1 Гкал без ПДВ.

Інформація щодо структури нових тарифів міститься у ⇒ додатках

Зауваження та пропозиції щодо проєкту тарифу приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення споживачів про намір встановити тариф шляхом письмових звернень до Рокитнянської селищної ради за адресою: Київська область, Білоцерківський р-н., смт Рокитне,  вул. Травнева, 5.

Відповідно до Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» № 2479-ІХ від 29.07.2022 року протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) і послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

При цьому відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 суб’єкти господарювання зобов’язані щорічно подавати уповноваженому органові заяву і розрахунки на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії на плановий період з метою з метою їх встановлення на рівні економічно обґрунтованих витрат.