Змагання з нагоди Дня Соборності

Дата: 24.01.2023 12:45

Шахи

22 січня 2023 року в шаховому клубі с. Синява було проведено першість Рокитнянської селищної територіальної громади з шахів присвячена Дню Соборності України.

Змагання  вперше проводилися серед аматорських команд шахістів із населених пунктів сіл та селища нашої громади.

Відповідно до Регламенту першості, команди складалися із трьох учасників:  двох чоловіків і одної жінки, або дитини  від 10 років.

У змаганнях  взяли участь чотири команди, які були представлені такими гравцями:

-  команда села Синява - Михайло ФЕЩЕНКО, Василь ЗІНЧЕНКО і Анастасія ВЕРГУН;

- команда села Савинці -  Олексій ОЛЕНКО, Павло КОВАЛЕНКО і Віра БРИНЗАК;

-  перша команда смт Рокитне -  Анатолій ДЕМЧИШИН, Анатолій ЧАПАЛА і Тетяна КРАВЧУК;

-  друга команда смт Рокитне - Василь КРАМАР, Сергій ПУГАЧ і Марк ВЕРГУН.

Приємно відзначити  команду села Савинці, яку очолив керівник ПАФ „Савинці”  Олексій ОЛЕНКО, ця  команда не дивлячись  на свій дебют у  шаховому клубі була найорганізованішою.

Нажаль більшість  населених пунктів нашої громади проігнорували запрошення на змагання  і не представили  своїх команд.

Між юними шахістами-вихованцями шахового гуртка теж був проведений товариський міні-турнір.

Присутніх на заході шанувальників інтелектуальних видів спорту  із Днем Соборності України привітала спеціаліст І категорії  відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради  Тамара  ПОГАСІЙ, яка  по завершенню  змагань  вручила  переможцям та призерам  змагань дипломи, грамоти, медалі та призи від відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради, а  юні шахісти-вихованці гуртка теж отримали  призи та медалі.

За результатами  проведеної першості:

І місце виборола  перша команда смт Рокитне;

ІІ -  команда села Синяви;

ІІІ - друга команда смт Рокитне.

Волейбол

22 січня 2023 року в спортивному залі Рокитнянської ЗЗСО №1 відбулися ігри першого туру чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з волейболу серед аматорських команд сезону 2023 року.

Першими на волейбольний майданчик спортивного залу вийшли команди „Рокитне” та „Савинці”, в результаті напруженої боротьби значно сильнішими  виявилися  рокитнянці, які перемогли з рахунком 3:0.

Друга гра між командами „Ромашки” та „Шарки”, перший сет був за шарківчанами, але у другому, третьому і особливо у четвертому сеті перевагою володіли вже ромашківські волейболісти, які у підсумку перемогли з рахунком 3:1.

Третя гра чемпіонату в якій зустрілися команди „Синява” та „Острів” пройшла за явної переваги першої з них і закінчилася перемогою синявців з рахунком 3:0.

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради відзначає за результатами першого ігрового дня організованість усіх команд-учасниць, спортивну майстерність команд  „Синява”, „Рокитне”, „Ромашки”, а також гравців Тараса ВДОВИЧЕНКА, Андрія МОВЧАНА, В’ячеслава КАЛІНСЬКОГО, Михайла ЧОРНЕНЬКОГО, Андрія КЛІМУКА, Сергія НЕЧИПОРЕНКА, Сергія ЛИПОВОГО, Миколу ЗАЙЦЯ та Богдана РАСТОВЕЦЬКОГО.

Турнірна таблиця ігор

І місце  –   „Рокине” – 3 очки, різниця партій + 3;

ІІ місце  –  „Синява” – 3 очки, різниця партій + 3;

ІІІ місце  –  „Ромашки” – 3 очки, різниця партій + 2;

ІV місце –  „Шарки” – 1 очко, різниця партій - 2;

V місце  –  „Острів” – 0 очок, різниця партій - 3;

VІ місце  –  „Савинці” – 0 очок, різниця партій - 3;

VІІ місце  – „Бирюки” – 0 очок, різниця партій 0.