Спільне бажання на Новий рік!

Дата: 11.01.2023 16:21

11 січня уже Нового 2023 року у Савинецькій бібліотеці-філії панувала атмосфера новорічних свят.

Завідуюча бібліотекою Ольга Павленко заздалегідь оздобила приміщення бібліотеки різнобарвним блискучим декором, фотозоною та новорічною ялинкою. Для дітлахів вона підібрала добірку книг та провела із ними новорічно-різдвяні читання.

Разом із героями новорічно-різдвяних історій дітки мріяли про справжні дива, загадували бажання. Дітлахи поринули у цікаві розповіді про різдвяно-новорічні традиції світу, про доброго Святого Миколая, про ялинку та новорічні дива. Та одне бажання, вочевидь, було у всіх них спільним – щоб якнайшвидше вже закінчилась війна на нашій землі та настав довгоочікуваний мир.

Діти творчо й розкуто поспілкувалися та весело провели час. Година читання минула швидко, а отриманий гарний настрій лишився надовго.

Алла Нечепоренко