Наближення медичної допомоги до кожного жителя України є одним з ключових завдань медичної реформи.

Дата: 11.01.2023 08:51

Амбулаторія виконує декілька важливих завдань на цьому шляху – допомагає наблизити медичну допомогу до людей та дозволяє кожному обрати собі лікаря. Раннє виявлення захворювань та своєчасний початок їх лікування дає можливість не лише покращити якість життя населення, але й суттєво вплинути на його тривалість.

Один із робочих днів амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Ольшаниця.