Профілактична бесіда стосовно безпечного використання джерел альтернативнго живлення
Дата: 07.01.2023 16:32
Кількість переглядів: 86
7 січня рятувальниками Білоцерківського районного управління проведено профілактичну бесіду стосовно безпечного використання джерел альтернативнго живлення серед населення Рокитнянської СТГ.
Працівники ДСНС розповіли про збільшення кількості пожеж та травмування людей під час використання альтернативних джерел енергії, зокрема генераторів, буржуйок, газових та електрообігрівачів.
Під час роз'яснень рятувальники нагадали основні правила безпеки при використанні альтернативних джерел енергії та вручили інформативні пам'ятки застережливого характеру.