ПРИВІТАННЯ РОКИТНЯНСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ БОГДАНОВА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 07.01.2023 07:09

Шановна Рокитнянська громада!

Сьогодні перед нами відкриває завісу велике церковне свято - Різдво Христове! Цей день завжди сповнений надії та віри, любові та злагоди, а також відчуття затишку та домашнього тепла.

Минулоріч у це свято ми просили про диво кожен для себе, проте нині хочемо єдиного - ПЕРЕМОГИ нашій країні, яка принесе всім нам мир. Ми багато через що пройшли і вистояли, бо в нас – світло, світло, яке не загасити терором та ракетами.

Сьогодні ми творці потужних змін. Незламною волею, силою, мужністю, щоденною працею наближаємо Перемогу, молимось та підтримуємо наших Захисників і Захисниць.

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє та обігріє ваші домівки теплом добра, любові та затишку.

Бажаю вам, дорогі земляки, Божої милості та підтримки, родинного затишку і тепла, добробуту і здоров'я, миру у ваших серцях, миру у ваших домівках, миру в Україні!

Міцної віри нам! Перемоги! Мирного неба!

З Різдвом Христовим!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ