79-А РІЧНИЦЯ ВИГНАННЯ НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ З РОКИТНЯНЩИНИ

Дата: 06.01.2023 10:40

06 січня, з нагоди 79-ї річниці визволення Рокитнянщини від нацистських окупантів, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, голова Рокитнянської ради ветеранів Микола Красін та ветерани праці поклали квіти до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку Захисникам незалежності України. Присутні схилили голови перед священною пам’яттю всіх загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя вже у 21-му столітті, воюючи за суверенітет і цілісність незалежної України.

Майже 8 десятиліть вже минуло відтоді, як наш край звільнили від нацистської окупації. Проте сьогодні ми знову переживаємо страшну кровопролитну війну, знову боремося з агресором за своє право на існування як окремий народ, що має власну незалежну державу. Ми ніколи не скоримося рашистам, адже такої могутньої, сильної країни, як Україна, немає у цілому світі.

Одвічно пам’ятатимемо про величний подвиг всіх, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!