ЦЕНТР ПМСД ІНФОРМУЄ

Дата: 28.12.2022 10:36

Минулого тижня команда Центру Економічного Відновлення за сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики зібрала понад 25 учасників/ць із різних структурних підрозділів Київська обласна державна адміністрація та лідерів/ок громадянського суспільства на тренінг (стратегічну сесію) по локалізації 1325 для того, щоб:

✅Розширити компетенції та підходи щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»;

✅Підготувати напрацювання щодо підготовки обласного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» у Київській області, враховуючи виклики повномасштабної збройної агресії РФ проти України.

Відзначимо, що на цьому тижні було опубліковано оновлений Національний план дій 1325 (НПД 1325, розпорядження КМУ від 16 грудня 2022 р. № 1150-р: https://bit.ly/3HYc2GI), згідно якого обласним державним адміністраціям/військовим адміністраціям необхідно у тримісячний строк внести зміни до місцевих планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”.

Центр економічного відновлення працює над локалізацією НПД 1325 у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Захід відбувся у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізує ЦЕВ у консорціумі з ГО «Ла Страда – Україна», ВГО «Поруч» та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.